EnglishDeutsch
Výrobce tkaných stuh, úzkých textilií a leonských výrobků
Nabídky zlevněných položek jsou tvořeny průběžně během roku. Jedná se o skladové položky nabízené v akci do vyprodání zásob za zvýhodněné ceny v uvedených adjustacích. Zboží je k dispozici na podnikové prodejně a je možné zaslat na dobírku.

Prioritu, pro nás jako výrobce, mají zakázky velkoobchodů a zpracovatelů, proto drobný prodej na dobírku realizujeme pouze u položek, které máme skladem a u kterých jsme schopni dodržet termín dodání do jednoho týdne. V sezónním období Vánoce – Velikonoce se mohou dodací lhůty prodloužit. Na ostatní sortiment se vztahují minimální objednací množství a individuální dodací lhůty. Pokud potřebujete rychlý termín dodání, doporučujeme Vám provést objednávku u některého ze specializovaných velkoobchodů a e-shopů uvedených na stránce PRODEJ.

Zboží zasíláme výhradně službou PPL. Doběrečné u zásilek s doručením v ČR je 151,- Kč vč. DPH za jeden balík do 50 kg. Doběrečné na Slovensko činí 300,- Kč bez DPH za jeden balík do 50 kg. Obsahuje-li dobírková zásilka více než jeden balík, cena celé zásilky se zvyšuje o poštovné za každý další balík.